Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
[przypominam sylwetkę i dokonania tego działacza loży B’nai B’rith, bo uaktywnił się ostatnio jako pilot „Bolka” w USA. Też trochę o rodzinie... MD]

Maksymilian Schnepf. Ojciec Ryszarda Schnepfa. Żydowski komunista, należał do antypolskiej KPP, oficer stalinowskiej Informacji Wojskowej, zdrajca Polski, kawaler „prl-owskiego” orderu Virtuti Militari. W 1945 r. wraz z wydzielonym oddziałem specjalnym brał udział w przeprowadzonej przez siły sowieckie "operacji augustowskiej", w rezultacie której ponad 700 mieszkańców ziemi augustowskiej nie tylko nigdzie nie odnaleziono wśród żywych, ale także nigdy nie odnaleziono ich ciał". ]

 Ryszard Schnepf i Dorota Wysocka-Schnepf 

27 listopada 2013  http://yelita.pl/artykuly/art/schnepf-ryszard

Ryszard Schnepf - (ur. 22 września 1951 w Warszawie) – żydowski dyplomata, historyk, iberysta i urzędnik państwowy, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005–2006, wiceminister spraw zagranicznych w latach 2007–2008, od 2008 ambasador RP w Królestwie Hiszpanii i Księstwie Andory. Obecnie ambasador w USA z nominacji swojego przyjaciela Radka Sikorskiego, szefa MSZ. 

 

Współzałożyciel żydowskiej loży w Polsce - B’nai B’rith po hebrajsku Synowie Przymierza która ma już pełną kontrolę [w 2013 md] nad Kancelarią Prezydenta RP, rządem a szczególnie MSZ oraz ma olbrzymie wpływy w telewizji publicznej i stowarzyszeniach odpowiedzialnych za kulturę, nauczanie, zdrowie i kształtowanie polskiej opinii publicznej.

Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.

W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith - Loża Polin.
Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?! Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowała również telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce.

Ryszard Schnepf, zanim został głównym doradcą premiera Marcinkiewicza w polityce zagranicznej, był ambasadorem w Urugwaju (1991-1995) i w Kostaryce (2001-2005). Wsławił się wówczas organizowaniem haniebnej nagonki na przywódcę Polonii w Ameryce Łacińskiej, prezesa USOPAŁ Jana Kobylańskiego.

Historyk, wychowanek Geremka, został ambasadorem w Urugwaju z poręki Krzysztofa Skubiszewskiego, choć nie był do tego w żadnym razie przygotowany merytorycznie. Działał judząco i destrukcyjnie wśród Polonii w Ameryce Łacińskiej. Krzysztof Górecki pisał w tekście "Tradycja obozu zagłady" ("Nasza Polska" z 30 sierpnia 2005 r.) o Schnepfie m.in.:

"Od pierwszych chwil skłócony z Polonią. Przez potomków Polaków z Urugwaju i Ameryce Łacińskiej zwany, z uwagi na dwuznaczną, uwłaczającą godności dyplomaty konduitę (zajmował się głównie interesami z miejscowymi Żydami oraz ryzykownym handlem sprowadzanymi bezcłowo luksusowymi samochodami), 'awanturnikiem polskiej dyplomacji'". Ostro potępił sposób zachowania się Schnepfa przywódca Polonii w Ameryce Łacińskiej prezes Jan Kobylański, który wyzwał Schnepfa od "agentów KGB i Castro". Z kolei to właśnie Schnepf szczególnie mocno przyczynił się do odwołania Jana Kobylańskiego z funkcji honorowego konsula RP w Montevideo. Ukarano go tak za jednoznaczne poparcie dla prezesa Edwarda Moskala, protestującego przeciw ciągłym ustępstwom wobec szkalujących Polskę środowisk żydowskich. Niejednokrotnie zwracano uwagę na bardzo szkodliwą rolę odegraną przez R. Schnepfa w Ameryce Łacińskiej. Na przykład polonijna działaczka Elżbieta Szczepańska pisała w tekście "Polonia, czyli ofiary i oprawcy" ("Głos" z 1-8 kwietnia 2006 r.), iż: "Ryszard Schnepf, będąc ambasadorem RP w państwach Ameryki Łacińskiej, działał na szkodę Polaków i Polski".

Jako główny doradca premiera Marcinkiewicza w polityce zagranicznej Schnepf szczególnie gorliwie zajmował się sprawą zapewnienia jak największego „zadośćuczynienia” Żydom za mienie w Polsce. Stąd jego usunięcie z funkcji zostało przyjęte ze szczególnym żalem przez przedstawicieli Światowego Kongresu Żydów. Znalazło to wyraźne odbicie w tekście zamieszczonym na stronie internetowej tego Kongresu, gdzie wyrażono obawy, że odejście Schnepfa może doprowadzić do spowolnienia procesu negocjacji między rządem Polski a środowiskami żydowskimi w sprawie mienia (por. szerzej T. Sommer, Dla kogo robił Schnepf, "Najwyższy Czas" z 27 maja 2006 r.).

Według T. Sommera: "Komunikat WJC (tj. Światowego Kongresu Żydów) wprost sugeruje, że Schnepf był zaangażowany w negocjacje z przyczyn osobistych, a właściwie - po prostu rasowych". Sommer przypomniał w swym tekście również jakże niegodną nagonkę organizowaną przez Schnepfa na prezesa Kobylańskiego, stwierdzając: "Można wręcz odnieść wrażenie, że niczym innym ambasador Schnepf jako przedstawiciel RP w Ameryce Łacińskiej się nie zajmował. Za sprawę Schnepfa Kobylańskiemu przypięto łatkę 'klinicznego antysemity', a nawet faszysty (...)".

Dodajmy, że w tej nagonce po dziś dzień uczestniczy w sposób niezwykle ordynarny i tendencyjny żona Schnepfa - prezenterka telewizyjna Dorota Wysocka-Schnepf (patrz: np. gwałtowny atak tejże na prezesa Kobylańskiego w I programie TVP 15 stycznia 2007 r.). Szokuje fakt dopuszczenia do takiego nadużywania ekranu telewizji publicznej do niegodnych i oszczerczych aktów nienawiści wobec najsłynniejszego dziś przedstawiciela Polonii świata. Jako ambasador w Urugwaju i następnie w Kostaryce znany był z rozlicznych skandali obyczajowych i finansowych.

Warto przypomnieć jednak, co zdecydowało o usunięciu Schnepfa, długo traktowanego jako głównego doradcę premiera Marcinkiewicza w sferze polityki zagranicznej. Otóż Schnepf w sposób wręcz kretyński ujawnił swą postawę godzącą w podstawowe interesy Polski, publicznie udzielając poparcia tak antypolskiej inicjatywie jak projekt budowy gazociągu Niemcy - Rosja na dnie Bałtyku. Jak pisał Piotr Gursztyn w tekście "Dymisja Schnepfa za międzynarodową gafę" ("Dziennik" z 12 maja 2006 r.) Schnepf powiedział, że "rząd chce zaproponować polski udział w budowie gazociągu Rosja - Niemcy. Informacja ta została od razu zdementowana przez premiera (...). Marcinkiewicz był kompletnie zaskoczony wypowiedzią swojego doradcy. Decyzję o błyskawicznym zdymisjonowaniu Schnepfa za jego jakże nielojalne wobec premiera i ogólnie wobec polskich interesów narodowych wystąpienie skomentował wpływowy europoseł PiS Adam Bielan - mówiąc w rozmowie z dziennikarzem "Rzeczpospolitej": "Ryszard Schnepf został zdymisjonowany wyłącznie z powodu złożenia niezgodnej z polityką rządu i interesem państwa propozycji dotyczącej możliwości przyłączenia się Polski do projektu rurociągu rosyjsko-niemieckiego".

Kompromitujące wystąpienie Schnepfa w sprawie gazociągu przekreśliło jego szanse na objęcie stanowiska ambasadora RP w Madrycie. Pomimo to i tak Schnepfa potraktowano zaskakująco łagodnie. Usunięty z otoczenia premiera przeszedł do MSZ, gdzie pełni funkcję pełnomocnika ministra spraw zagranicznych do spraw "zagrożeń". Rzecz przedziwna w sytuacji, gdy to właśnie on jest szczególnie wielkim zagrożeniem dla polskich interesów i symbolem wyjątkowej nielojalności osoby pełniącej wysokie publiczne stanowisko.

Ciekawostką jest fakt sprawowania przezeń równocześnie stanowiska dyrektora fundacji "Szalom" prowadzonej przez rodzinę Szurmiejów.

Ryszard Schnepf praktykuje uporczywy lobbying na rzecz:

  1. roszczeniowych organizacji żydowskich
  2. partycypacji Polski w rosyjsko-niemieckim projekcie "Rurociągu Północnego" /Bałtyckiego/), także (niejako widocznie etatowy "reprezentant prawicy")

Sala konferencyjno-bankietowa dla żony ministra - tak, dla dzieci - już nie. Nowy ambasador RP w Waszyngtonie Ryszard Schnepf odmówił rodzicom dzieci, uczęszczających do polskiej szkoły w stolicy USA, zorganizowania w ambasadzie spotkania świątecznego w 2012 roku Decyzja dziwi tym bardziej, że kilkanaście dni temu w rezydencji ambasadora swoje książki promowała żydowska pisarka Anne Applebaum – prywatnie żona ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego. Wówczas ani ambasador, ani szef MSZ nie widzieli w tym niczego niestosownego. Warto podkreślić, że w przygotowanie wspomnianej imprezy zaangażowano pracowników ambasady. To jego kolejny skandal!!!

Dorota Wysocka-Schnepf - (ur. 4 paź­dzier­ni­ka 1970 w Jeleniej Górze) – celebrytka, dziennikarka, żona Ryszarda Schnepfa.

Ukończyła studia na Politechnice Wro­cła­wskiej (kierunek inżynieria środowiska). W przeszłości pracowała w radiowej Trójce, była reporterką sejmową, prowadziła wywiady w cyklu Salon polityczny Trójki oraz program Konferencja prasowa w telewizji TVN. W latach 2001-2004 była korespondentką Polskiego Radia w Ameryce Łacińskiej. Współpracowała wówczas z „Rzeczpospolitą” i „Wprost”. Od 2004 do 2010 roku w TVP1 prowadziła Wiadomości, do prowadzenia których wróciła po 1,5 rocznej przerwie 23 lipca 2011. Jest także jedną z prowadzących program publicystyczny Polityka przy kawie emitowany w Jedynce po programie Kawa czy herbata?. W TVP1 prowadziła też programy: Debaty Polaków, Kwadrans po ósmej, Kwadrans po 11-tej i Z refleksem. Uczestniczyła w nagonce na prezesa Kobylańskiego jako żona Schnepfa.

         Jako prezenterka telewizyjna przypuściła gwałtowny atak na prezesa Kobylańskiego w I programie TVP 15 stycznia 2007 r. Szokuje fakt dopuszczenia do takiego nadużywania ekranu telewizji publicznej do niegodnych i oszczerczych aktów nienawiści wobec najsłynniejszego dziś przedstawiciela Polonii świata.

Po co Platformie rzecznik prasowy? Jest przecież Dorota Wysocka-Schnepf! O pewnej wyjątkowo perfidnej manipulacji


Zuzanna Schnepf

Córka Ryszarda Schnepfa i Doroty Wysockiej – Schnepf została po układzie, zatrudniona na etacie w fundacji Shalom kierowanej przez Goldę Tencer i Szymona Szurmieja.

 Maksymilian Schnepf

Ojciec Ryszarda Schnepfa.

Żydowski komunista, należał do antypolskiej KPP, oficer stalinowskiej Informacji Wojskowej, zdrajca Polski, kawaler „prl-owskiego” orderu Virtuti Militari.

W 1945 r. wraz z wydzielonym oddziałem specjalnym brał udział w przeprowadzonej przez siły sowieckie "operacji augustowskiej", w rezultacie której ponad 700 mieszkańców ziemi augustowskiej nie tylko nigdzie nie odnaleziono wśród żywych, ale także nigdy nie odnaleziono ich ciał".

Pułkownik M. Schnepf przez wiele lat (do marca 1968 r.) pracował jako szef Studium Wojskowego na UW. Został lektorem KW PZPR. Był bardzo aktywnym działaczem Towarzystwa Społeczno- Kulturalnego Żydów w Polsce, a na stronie internetowej Światowego Kongresu Żydów określono go nawet jako "przywódcę społeczności żydowskiej w Polsce podczas reżimu komunistycznego".

 

OD REDAKCJI USOPAŁ:

Polecamy książkę „MSZ polski czy antypolski?” autorstwa Krzysztofa Balińskiego.

Publikację zamawiać można w Polskiej Księgarni Narodowej:

United Express Sp. z o.o.
ul.
Marii Konopnickiej 6/212

00-491 Warszawa
woj. mazowieckie

Za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17508&Itemid=100

Czytaj więcej:
1. Ryszard Schnepf i Dorota Wysocka-Schnepf. B’nai B’rith. (Warto przeczytać) [przypominam sylwetkę i dokonania tego działacza loży B’nai B’rith, bo uaktywnił się ostatnio jako pilot „Bolka” w USA. Też trochę o rodzinie... MD] [ Maksymilian Schnepf. Ojciec Ryszarda Schnepfa. Żydowski ...Utworzone: 23 luty 20162. Tomasz Sommer - Dla kogo robił Schnepf? (Komentarz polityczny) [ z NCzasu! 27 maja 2006r. Godzi się sprawę przypomnieć, bo w rządzie Tuska (listopad 2008) Schnepf znów „robi” za FILAR. Tytuł jest więc śmiesznie optymistyczny, bo takie Schnepfy nie odchodzą...Na pytania ...Utworzone: 23 luty 20163. Krzysztof Baliński - DZIWNY GOŚĆ Z NOWEGO JORKU (Komentarz polityczny) ... jaki sposób czyni to, powiązany z lobby żydowskim, Schnepf? Wobec kogo przeważa poczucie lojalności? Loża B’nai B’rith, której jest członkiem, za główny cel swej działalności uważa „promowanie interesów ...Utworzone: 15 luty 20164. W Rosji spalono książki wydane przez Fundację Sorosa (Wiadomości) "Apelujmy więc do nowo wybranego prezydenta i przyszłego rządu o zdelegalizowanie piątej kolumny, jaką jest ta żydowska organizacja (loża B’nai B’rith). Czy będzie stać was na odwagę, jaką mieli przedwojenn ...Utworzone: 16 styczeń 20165. ALLELUJA i DO PRZODU! - Krzysztof Baliński (Komentarz polityczny) ... że rewolucji w dyplomacji nie będzie. A powinna być! I powinna polegać przede wszystkim na wyczyszczeniu MSZ z ludzi Bieruta i Geremka. Tak, aby ambasadorem Polski w USA nie był założyciel loży B’nai ...Utworzone: 03 styczeń 20166. NADAWAĆ NA TYCH SAMYCH FALACH - Krzysztof Baliński (Komentarz polityczny) ... natomiast udziału, ku oburzeniu nowojorskiej Polonii, w corocznej Paradzie Pułaskiego. Przypomnijmy, że jest członkiem-założycielem żydowskiej loży B’nai B’rith, której zbrojne ramię Liga Przeciwko Zniesławieniu ...Utworzone: 14 grudzień 20157. O. Tadeusz Rydzyk: TV Trwam rezygnuje ze współpracy z Kancelarią Prezydenta (Wiadomości) ...  państwa. Najgorsze jest jednak to, że do tego dopisuje się jedyne w Polsce Katolickie - jeszcze „niezależne” radio. Jest to radio, które zostało skazane na milczenie przez żydowską lożę B’nai B’rit ...Utworzone: 11 grudzień 20158. Śmierć Prezydenta Andrzeja Dudy (Komentarz polityczny) ... będziesz miał bogów cudzych przede mną” Zdelegalizować lożę B’nai B’rith Polin - Mirosław Kokoszkiewicz (Kokos26) Ja pamiętam.. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Czy to jeszcze Polska czy już Judeopolonia ...Utworzone: 10 grudzień 20159. Poseł do rabina: nie zapalam świec chanukowych. Zabrania tego pierwsze przykazanie (Państwo) ...  Zobacz równierz: Menora i gwiazda Dawida „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną” Zdelegalizować lożę B’nai B’rith Polin - Mirosław Kokoszkiewicz (Kokos26) Ja pamiętam.. Prezydenta Lecha Kaczyńskieg ...Utworzone: 10 grudzień 201510. Fundacja Sorosa niepożądana w Rosji (Wiadomości) ...  "Apelujmy więc do nowo wybranego prezydenta i przyszłego rządu o zdelegalizowanie piątej kolumny, jaką jest ta żydowska organizacja (loża B’nai B’rith). Czy będzie stać was na odwagę, jaką miel ...Utworzone: 01 grudzień 201511. AGENCJA LIKWIDACYJNA - Krzysztof Baliński (Komentarz polityczny) ...  jaką jest ta żydowska organizacja (loża B’nai B’rith). Czy będzie stać was na odwagę, jaką mieli przedwojenni polscy politycy? Będziecie mieli wielką szanse naprawić swój własny błąd popełniony osiem la ...Utworzone: 30 listopad 201512. MINISTER OBRONY i MĘDRCY SYJONU - Krzysztof Baliński (Komentarz polityczny) ... nazwa to Anti-Defamation League of B’nai B’rith), która bezwzględnie tropi antysemityzm w każdym zakątku świata, od Alaski aż po Birobidżan. Przypomnijmy, że do Polski wpuścił ją ś.p. Lech Kaczyński, promując ...Utworzone: 23 listopad 201513. Szwindel stulecia - Krzysztof Baliński (Komentarz polityczny) ... nawołują do lokowania ich w Europie. Jedną z nich jest IsraAid. Najciekawsze, że jej sponsorem jest żydowska loża masońska B’nai B’rith, i najciekawsze, że jej głównym statutowym celem jest walka o interesy ...Utworzone: 16 październik 201514. Żydowska masoneria wspiera finansowo masową imigrację do Europy (Wiadomości) ... tej organizacji jest żydowski Zakon Synów Przymierza – B’nai B’rith, najstarsza nieprzerwanie działająca żydowska organizacja na świecie, stworzona na wzór ruchów masońskich i skupiająca wokół siebie tysiące ...Utworzone: 29 wrzesień 201515. ks. Edward Wesołek FSSPX : Intronizacja Chrystusa Króla jako katolicka odpowiedź na liberalizm, masonerię i modernizm (Wiara) ... się „przechowalnią” wolnomularzy, a w1989 roku nastąpiło odrodzenie masonerii. Niedługo powstała też loża B’nai B’rith w Polsce przy serdecznym poparciu prezydenta Kaczyńskiego. Obecnie w Polsce jest około ...Utworzone: 23 wrzesień 201516. Zdelegalizować lożę B’nai B’rith Polin - Mirosław Kokoszkiewicz (Kokos26) (Komentarz polityczny) Trzeba utemperować poczynania duchownych względem władz RP – stwierdził na łamach „Polityki” „autorytet mianowany”, prof. Jan Woleński z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ks. ...Utworzone: 13 sierpień 201517. Ważne były to wybory dla złodziei i diaspory (Naród) ... gdy na meczach euforia? I B’nai B’rith nam do Warszawy, Lech sprowadzić był łaskawy. Pan prezydent, co się zowie, pochowany już w Krakowie. I spoczywa na Wawelu, pośród królów polskich wielu. Miejsce ...Utworzone: 01 lipiec 201518. Niebezpieczne jutro. (Komentarz polityczny) ... - jeszcze „niezależne” radio. Jest to radio, które zostało skazane na milczenie przez żydowską lożę B’nai B’rith (Polin), gorąco witaną przez Polskiego prezydenta z PiS w 2007 roku...Ten sam prezydent, ...Utworzone: 05 czerwiec 201519. Żydowski telefon zaufania (Komentarz polityczny) ... Polsce. Jest także współzałożycielem i członkiem loży – B’nai B’rith, która oficjalnie za cel stawia sobie walkę o przejęcie mienia żydowskiego. Czy, jako ambasador RP, da tym roszczeniom właściwy odpór? ...Utworzone: 11 kwiecień 201520. Aborcja – koszerna rzeźnia (Warto przeczytać) ... B’nai B’rith Women, Central Conference of American Rabbis, Federation of Reconstructionist Congregations, Hadassah Women, Jewish Labor Committee, Na’amat USA, National Federation of Temple Sisterhoods, ...Utworzone: 19 marzec 201521. Moje przebudzenie: Kwestia żydowska. Dr David Duke (Warto przeczytać) ... końcu stałem się niebezpiecznym „antysemitą”, jak opisywała mnie potężna obronna organizacja żydowska, ADL (dziwnie nazwana ADL B’Nai B’rith)? Żaden Żyd nigdy mnie nie skrzywdził; nie uczyli mnie antysemityzmu ...Utworzone: 26 styczeń 201522. PRL a IIIRP w liczbach (Państwo) ... e loże masońskie, główny przeciwnik KK. W 1938roku prezydent Mościcki zdelegalizował loże masońskie w IIRP, w III RP je zalegalizowano. Np. Lech Kaczyński uroczyście otwierał paraloże B’nai B’rith. Wolno ...Utworzone: 01 październik 201423. Żydowskie Stowarzyszenie B'nai B'rith w Rzeczypospolitej Polskiej (Warto przeczytać) 22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin  (*)  B’nei B’rith Polska Żydowskie Stowarzyszenie ...Utworzone: 22 wrzesień 201424. Henry Ford: Środowiska żydowskie przeciwko odrodzonej Polsce (Warto przeczytać) ... obiedzie p. Morgenthau wziął udział w zebraniu loży B’nai B’rith, jedynej loży tej organizacji żydowskiej w Polsce. Nie pozwalano na zakładanie lóż w Rosji przed wojną, było to bowiem stowarzyszenie ...Utworzone: 19 wrzesień 201425. Żydomasoneria: W OBLICZU [spodziewanego] BLISKIEGO ZWYCIĘSTWA (Warto przeczytać) ... dnia 22 listopada 1938 r. o rozwiązaniu zrzeszeń wolnomularskich, w tym B’nai b’rith.   Jednakże organ francuskich wolnomularzy informował, iż mimo oficjalnego zakazu działalności wolnomularskiej ...Utworzone: 05 maj 201426. „Masoneria to autostrada do piekła”……? (Warto przeczytać) ... ponadnarodowych kulturowych więzi, dystansują się odmasonerii.. Być może to tylko przedszkola masonerii, w odróżnieniu od masoneri iprawdziwej  i wpływowej, na przykład loży B’nai B’rith,( Synowie Przymierza) ...Utworzone: 01 kwiecień 201427. Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL) a żydowska kultura inwigilacji Ameryki (Warto przeczytać) ...  do całej sytuacji wprowadzili własne uprzedzenia, które rozlały się na inne grupy. W reakcji na proces Leo Franka, “Żydowska Loża Masońska” [30], znana także pod nazwą B’nai B’rith, 31 październik ...Utworzone: 16 styczeń 201428. Masoneria wobec papieża Franciszka (Komentarz polityczny) ...  w Buenos Aires w Argentynie od 1999 r.”), lożą  B’nai B’rith („Jorge Mario Bergoglio jest katolikiem sprzyjającym dialogowi międzyreligijnemu i scementował mocne braterskie relacje ze wspólnotą Argentyńskic ...Utworzone: 18 kwiecień 201329. Ród Graala (Czytelnia) ... żydowska loża B’nai B’rith (Synowie Przymierza). Została ona założona z inicjatywy niemieckiego Żyda Henry’ego Jonesa i 11 jego współpracowników. Była jedną z wielu żydowskich organizacji, które powstały ...Utworzone: 15 marzec 201330. Jedwabne. Największy grzech Lecha Kaczyńskiego. Ujawniamy „Raport Koli” (Naród) ... Żydów” w Warszawie, wprowadził zwyczaj świętowania Chanuki w Pałacu Prezydenckim czy też cieszył się z powrotu do Polski żydowskiej loży paramasońskiej B’nai B’rith? Na te pytania już zapewne nie odpowiemy. ...Utworzone: 12 styczeń 201331. Gdzie i kiedy Lech Kaczyński żydowską masonerię w Polsce reaktywował? (Warto przeczytać) ...  organizacji zwanej B’nai b’rith. Masoneria na usługach światowego syjonizmu W Nowym Jorku zostały zatwierdzone 21 października 1843 r. konstytucje i rytuał nowej loży masońskiej pod nazwą B’nai b’rit ...Utworzone: 15 maj 201232. PŁYTY PRAWDY (Wiadomości) ...    C) African union ; Asian Union etc.     B IV. MASONERIA     B IV. 1) ŻYDZI (loża masońska B’nai B’rith)   a) siła i cele międzynarodowego żydostwa   b) Żydzi którzy napisali Protokoły Syjonu   c) tymczasow ...Utworzone: 13 marzec 201233. Bliski współpracownik Komorowskiego kieruje lożą wolnomularską (Państwo) ... pojęcia, choć skupia znaczące postaci życia publicznego. Otóż zaraz po manifestacji ukazało się oświadczenie B’nai B’rith Polin, przedstawiającego się jako „stowarzyszenie polskich Żydów”. W oświadczeniu ...Utworzone: 10 styczeń 201234. Żydowska “Liga Przeciwko Zniesławieniu” domaga się od Papieża nacisków na Bractwo św. Piusa X, aby zaakceptowało “pozytywne nauczanie” Soboru Watykańskiego II (Warto przeczytać) ... w 1913 roku przez masońską syjonistyczną organizację B’nai-B’rith. Dyrektorem ADL jest od 1987 roku Abraham Foxman, ochrzczony i uratowany przed prześladowaniami w czasie II Wojny Światowej przez polskie ...Utworzone: 19 wrzesień 201135. Katolik wobec królestwa błędu – Łukasz Kluska (Wiara) ... wzniesiona w Filadelfii w XIX wieku staraniem masońskiej loży B’nai B’rith Śmierć rozumu W obecnych czasach można wyszczególnić różne stadia degeneracji ludzkich umysłów. Są ludzie tak zepsuci, ...Utworzone: 28 lipiec 201136. Ks. Natanek: Dalej idę swoją drogą (Naród) ... przyjął główną nagrodę masonów z najwyższej loży B’nai B’rith, później przy budowie Centrum Jana Pawła II ustawił trójkąt masoński. Następnie w grudniu przyjął nagrodę od Rycerzy Kolumba. W starym systemie ...Utworzone: 26 lipiec 201137. Starsi i mądrzejsi instruują Drogiego Gościa (Komentarz polityczny) ... nadskakiwania był list, jaki minister stanu Juńczyk-Ziomecka odczytała w imieniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego podczas zebrania inaugurującego reaktywację polskiej loży B’nai B’rith, mimo, że w ogłoszonym ...Utworzone: 28 maj 201138. ADL - O co walczy naprawdę? (Warto przeczytać) ADL ( Anti-Defamation League of B’nai B’rith) znana jest prawdopodobnie prawie wszystkim na świecie. Ta żydowsko – syjonistyczna organizacja, z siedzibą w Nowym Jorku, posiada oddziały w 42 krajach i podaje ...Utworzone: 19 październik 201039. Roszczenia żydowskie – bezpodstawne! (Warto przeczytać) ... holokaustu” do rządu Rzeczypospolitej Polskiej oraz wspieranie skierowanej m.in. na uzyskanie od Polski „rekompensat” na rzecz wspomnianych organizacji działalności żydowskiej loży B’nai B’rith – postępuje ...Utworzone: 25 wrzesień 201040. Przegrała Polska - wygrali ideolodzy NWO - Andrzej Szubert (Państwo) ... 4266 Warto też przypomnieć, że jedną z ważniejszych organizacji żydowskich roszczeniowców jest syjonistyczna loża  B’nai B’rith, zdelegalizowana przez prezydenta II RP, Ignacego Mościckiego, a "odwie ...Utworzone: 06 lipiec 201041. Ankieta „My, Nowe Pokolenie!” 6 numeru „Monarchisty”. (Warto przeczytać) ... zastrzeżenia wobec „Santo Subito dla Jana Pawła II”. Znam też wielu ludzi, wspominających o cichym przyzwoleniu JPII na założenie loży B’nai B’rith na Watykanie w 1984 roku. To kolejny mocny argument stojący ...Utworzone: 21 czerwiec 201042. Narzędzie terroru już działa (Państwo) Czytelnicy „Potopu” z pewnością pamiętają scenę, jak to Charłamp melduje hetmanowi Czarnieckiemu, w jaki sposób Szwedzi wydostali się z saka w widłach Wisły i Sanu. Gdy doszedł do tego, jak z wielkim hałasem ...Utworzone: 19 czerwiec 201043. Bliski współpracownik Komorowskiego kieruje żydowską lożą – Paweł Siergiejczyk (Państwo) ...  manifestacji ukazało się oświadczenie B’nai B’rith Polin, przedstawiającego się jako „stowarzyszenie polskich Żydów”. W oświadczeniu czytamy, że „protest przeciwko budowie meczetu w Warszawie jest ...Utworzone: 08 czerwiec 201044. Kardynał Dziwisz otrzyma nagrodę im. Kard. Bea, przyznaną przez syjonistyczną masońską organizację ADL (Wiadomości) ... osłabianie wiary katolickiej i wpływów Kościoła. Ta założona w Nowym Jorku w 1913 roku organizacja na początku swego istnienia używała pełnej nazwy “The Anti-Defamation League of B’nai of B’nai B’rith“, ...Utworzone: 27 maj 201045. Wypadek czy zamach ? A jeśli zamach to czyj ? FSB czy CIA ? (Warto przeczytać) ... o poparcie dla zdelegalizowanej dekretem przez prezydenta II RP, Ignacego Mościckiego, loży B’nai B’rith. Najbardziej jednak do spadku jego popularności przyczyniło się ratyfikowanie przez niego Traktat ...Utworzone: 24 maj 201046. Większe i mniejsze zło (Państwo) ... wszystkim – listem wyrażającym „radość” z reaktywowania w Polsce działalności żydowskiej loży B’nai-B’rith, czyli Zakonu Synów Przymierza – chociaż organizacja ta stawia sobie za cel wyegzekwowanie od ...Utworzone: 04 luty 201047. Czy katolicy powinni słuchać Żydów i masonerii ? (Wiadomości) Francuski oddział B’nai B’rith: Pius XII - nie, Jan Paweł II - tak Francuscy Żydzi z organizacji B’nai B’rith wyrazili swój sprzeciw wobec decyzji Ojca Świętego w sprawie uznania heroiczności cnót papieża ...Utworzone: 30 grudzień 200948. Świętujemy sukcesy (Warto przeczytać) ... loży B’nai B’rith, środowisko Radia Maryja – nadskakiwaniem pani Marii Kaczyńskiej, feministkom, paniom filozofowym i Monikom Olejnik, jakby zupełnie nie wiedziała, skąd właściwie panu prezydentowi wyrastają ...Utworzone: 28 grudzień 200949. Jeźdźcy Apokalipsy (Naród) ... osobie, która ten furiacki atak zainicjowała. Chodzi o profesora filozofii Jana Hartmana z Uniwersytetu Jagiellońskiego i jednego z założycieli reaktywowanej w 2007 roku żydowskiej loży B’nai B’rith Polska, ...Utworzone: 07 grudzień 200950. W szponach humanistów (Warto przeczytać) ... jednak w swoim poglądzie konsekwentny, bo jako członek–założyciel żydowskiego Zakonu Synów Przymierza, czyli polskiej loży B’nai B’rith, forsuje i popiera zwalczanie przez państwo antysemityzmu przy pomocy ...Utworzone: 03 październik 2009