Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
„Z radością i satysfakcją witamy na polskiej ziemi reprezentantów Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC)” – napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników gali z okazji otwarcia w Warszawie biura AJC – organizacji broniącej od 1906 roku praw Żydów poza USA. Placówka znajdować się będzie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.*

„Cieszę się, że wybrali państwo stolicę Polski na miejsce, z którego aktywność AJC będzie promieniować na cały nasz region” – napisał prezydent. Zaznaczył, że otwarcie biura AJC w Warszawie jest „głęboko symboliczne”, ponieważ „uroczystość zbiega się w czasie z początkiem obecności sił NATO w naszym kraju”.

Prezydent podziękował American Jewish Committee za wsparcie, jakiego organizacja ta udzieliła Polsce.  „W okresie kiedy Polska, odzyskawszy suwerenność po upadku systemu komunistycznego, zabiegała o przyjęcie do organizacji Paktu Północnoatlantyckiego, to w American Jewish Committee znaleźliśmy cennego sprzymierzeńca. Państwa poparcie dla naszych aspiracji przechowujemy we wdzięcznej pamięci” – zaznaczył Andrzej Duda.

W ocenie prezydenta obecność w Polsce amerykańskich żołnierzy i reprezentantów AJC to powód do radości. „Jestem przekonany, że w ten sposób dodatkowo umacnia się współpraca transatlantycka, której Polska zawsze była i jest gorącym orędownikiem i uczestnikiem” – podkreślił.

Andrzej Duda nie ukrywał w przesłanym liście satysfakcji z faktu, że uroczyste powitanie reprezentantów Komitetu Żydów Amerykańskich odbywa się w gmachu Muzeum Historii Żydów Polskich. „To instytucja ogromnie istotna dla zachowania prawdy o wspólnej historii obu naszych narodów. W atrakcyjny, nowoczesny sposób ukazuje ona dzieje naszej ojczyzny, która przez wieki była dla Żydów ziemią POLIN – gościnnym, bezpiecznym domem – napisał.


Prezydent odwołał się również do historii wyjątkowej formy wspólnoty politycznej, jaką w przeszłości tworzyli Polacy i Żydzi. „Rzeczypospolitą przyjaciół unicestwiła agresja nazistowskich Niemiec i przeprowadzony przez hitlerowców Holocaust. Mimo nieludzkiego terroru, zbrodni i masowej eksterminacji, łącząca nasze narody solidarność ocalała” – podkreślił. Dodał, że dzisiaj Polacy i Żydzi m.in. poprzez oddawanie czci wspólnym bohaterom, próbują zbudować w zgodzie pomyślną przyszłość.

„Wiedza o tym, co wydarzyło się na naszej ziemi podczas II wojny światowej i okupacji niemieckiej, upowszechnia się w świecie także dzięki staraniom American Jewish Committe. Liczę na to, że w tej bardzo ważnej sprawie, obrony dobrego imienia Polski i prawdy historycznej, będziemy nadal skutecznie działać razem” – zakończył prezydent.

źródło: rp.pl

TK

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2017-03-28)

* Dochodzą do nas głosy, że prawdopodobnie chodzi o przekłamanie w powyższym zdaniu, gdyż AJC nie ma swojego biura w Muzeum POLIN; tam była tylko organizowana gala z okazji otwarcia biura AJC w Polsce, zaś fizycznie siedziba AJC CE znajduje się w innym miejscu. Gdzie dokładnie, nie wiemy, bo informacje o otwarciu biura zamieszczane we wszystkich mediach – będące w sumie kalką redaktorską chyba tego samego autora – nie podają nic ponadto i nie zawierają dokładnego adresu, a “wnikliwych” dziennikarzy nie interesuje zbieranie dodatkowych informacji na pewne “wrażliwe” tematy  – przyp. Red. BIBUŁA

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

aqq
Kaczyński zaprosił lożę BB a Duda wypełnił do końca jego testament. Głosił to jeszcze przed wyborami. A czego się spodziewaliście?

www
amerykanskie wojsko, żeby nas pilnować i żydowski zarząd, żeby rządzić po cichu naszym krajem. z czego ten dudziol się tak cieszy i dlaczego rząd pozwolił na tą chucpę!!!

no
Z czego się cieszyć? Toż to zdrada

panMarek
Przeczytałem z uwagą … i nic nie zrozumiałem: – po co oni tu przybyli – kto ich zaprosił – czy będą płacić czynsz – skąd mają pieniądze – gdzie są na stałe zatrudnieni – czy będą zatrudniać Polaków choćby do sprzątania

VittorioAndreas
Prezydent tak jak i PIS coraz bardziej odsłaniają swe prawdziwe oblicze i wskazują swe korzenie.

Golden
Panie Prezydencie, pora posłuchac trochę Grzegorza Brauna i przestac uprawiac politykę pobożnych życzeń.


 Amerykańscy Żydzi otwierają biuro w Warszawie

Swoje biuro w Warszawie otworzy organizacja American Jewish Committee, która jest jedną z największych żydowskich grup lobbingowych w Stanach Zjednoczonych.

Jej celem ma być promocja Izraela jako „jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie” oraz promowanie dalszej integracji państw Europy Środkowo-Wschodniej z Izraelem i organizacjami euroatlantyckimi.

Organizacja zapowiada, że jej biuro w Warszawie ma oddziaływać także na sąsiednie państwa regionu Europy Środkowo-Wschodniej, takie jak Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Słowacja czy Węgry. Głównym celem American Jewish Committee ma być ukazanie Izraela jako „jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie”, a także jako”młodego, dynamicznego i zróżnicowanego społeczeństwa”. Przedstawiciele tej wpływowej grupy lobbingowej dodają, iż Polska jest dla nich ważna z powodów historycznych oraz rozwiniętej działalności miejscowej społeczności żydowskiej.

Na początku marca dyrektor wykonawczy AJC David Harris spotkał się w tej sprawie z ministrem spraw zagranicznych Witoldem Waszczykowskim. Żydowski aktywista podkreślał wówczas, że jego organizacja zajmuje się także wzmacnianiem relacji transatlantyckich pomiędzy Europą i Stanami Zjednoczonymi oraz Izraelem, stąd po wypowiedziach amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa na temat NATO, AJC oficjalnie wsparło ten wojskowy sojusz.

AJC istnieje od 1906 r. i jest uważana za jedną z najważniejszych żydowskich grup lobbingowych na świecie. Statutowe cele Komitetu to między innymi „promowanie praw religijnych i obywatelskich dla żydowskiej społeczności”.

Na podstawie: money.pl, wyborcza.pl.

Za: http://autonom.pl/?p=17811
Data publikacji: 27.03.2017

Za: wolna-polska.pl (Marzec 28, 2017)

 


 

CZYTAJ: Zacieśnia się atak na Polskę: reaktywowano polski oddział żydowskiej loży masońskiej Bnai Brith

 


 

Inauguracja biura American Jewish Committee Central Europe

„Państwa poparcie dla naszych aspiracji przechowujemy we wdzięcznej pamięci” – napisał Prezydent RP do uczestników gali, która odbyła się w poniedziałek ,27 marca, z okazji otwarcia warszawskiego biura American Jewish Committee Central Europe. We wtorek prezydent Andrzej Duda przyjął delegację AJC w Pałacu Prezydenckim.

W uroczystości, która miała miejsce w poniedziałek w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy uczestniczył Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski.

Minister Kolarski odczytał list Prezydenta RP. Prezydent Andrzej Duda podkreślił w nim wsparcie, jakie Polska uzyskała ze strony American Jewish Committee w okresie ubiegania się przez nasz kraj o członkostwo w NATO: „Dostrzegam głęboką symbolikę w fakcie, że dzisiejsza uroczystość zbiega się w czasie z początkiem obecności sił NATO w naszym kraju. W okresie, kiedy Polska – odzyskawszy suwerenność po upadku systemu komunistycznego – zabiegała o przyjęcie do Organizacji Paktu Północnoatlantyckiego, to w American Jewish Committee znaleźliśmy cennego sprzymierzeńca. Państwa poparcie dla naszych aspiracji przechowujemy we wdzięcznej pamięci” – napisał Prezydent RP.

Biuro AJC, którego działalność została zainaugurowana w poniedziełek, swoim zasięgiem obejmie Polskę, Czechy, Estonię, Węgry, Litwę, Łotwę i Słowację.

List prezydenta do uczestników uroczystego otwarcia biura American Jewish Committee Central Europe

Poniedziałek, 27 marca 2017

List prezydenta do uczestników uroczystego otwarcia biura American Jewish Committee Central Europe

                                                                 Organizatorzy i Uczestnicy gali otwarcia biura

                                                                 American Jewish Committee Central Europe

                                                                 Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

                                                                 w Warszawie

Ekscelencje, Dostojni Goście, Panie i Panowie!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Państwa, przybyłych na galę z okazji otwarcia biura American Jewish Committee Central Europe w Warszawie. Słowa szczególnego powitania kieruję do przedstawicieli tej zasłużonej organizacji. Cieszę się, że wybrali Państwo stolicę Polski na miejsce, z którego aktywność AJC będzie promieniować na cały nasz region.

Dostrzegam głęboką symbolikę w fakcie, że dzisiejsza uroczystość zbiega się w czasie z początkiem obecności sił NATO w naszym kraju.

W okresie, kiedy Polska – odzyskawszy suwerenność po upadku systemu komunistycznego – zabiegała o przyjęcie do Organizacji Paktu Północnoatlantyckiego, to w American Jewish Committee znaleźliśmy cennego sprzymierzeńca. Państwa poparcie dla naszych aspiracji przechowujemy we wdzięcznej pamięci.

Teraz zaś z radością i satysfakcją witamy na polskiej ziemi zarówno żołnierzy armii amerykańskiej, jak i reprezentantów AJC. Jestem przekonany, że w ten sposób dodatkowo umacnia się współpraca transatlantycka, której Polska zawsze była i jest gorącym orędownikiem i ważnym uczestnikiem.

Uważam również za znamienne, że obecna gala odbywa się w gmachu wspaniałego Muzeum Historii Żydów Polskich. To instytucja ogromnie istotna dla zachowania prawdy o wspólnej historii obu naszych narodów. W atrakcyjny, nowoczesny sposób ukazuje ona dzieje naszej Ojczyzny, która przez wieki była dla Żydów ziemią Polin – gościnnym, bezpiecznym domem.

Tę wyjątkową wspólnotę polityczną, którą nazywamy Rzeczpospolitą Przyjaciół, unicestwiła agresja nazistowskich Niemiec i przeprowadzony przez hitlerowców Holokaust. Ale nawet mimo nieludzkiego terroru, zbrodni i masowej eksterminacji łącząca nasze narody solidarność ocalała.

Dzisiaj znów razem budujemy wspólną pomyślną przyszłość i razem czcimy pamięć naszych wspólnych, polskich i żydowskich bohaterów. A wiedza o tym, co wydarzyło się na naszej ziemi podczas II wojny światowej i okupacji niemieckiej, upowszechnia się w świecie także dzięki staraniom American Jewish Committee. Liczę na to, że w tej bardzo ważnej sprawie obrony dobrego imienia Polski i prawdy historycznej będziemy nadal skutecznie działać razem.

Wszystkim osobom, dzięki pracy których AJC Central Europe oficjalnie inauguruje dzisiaj działalność, składam wyrazy uznania i gratulacje. Życzę Państwu powodzenia i wielu sukcesów. Niechaj dzięki wspólnym wysiłkom umacnia się przyjaźń i rozwija współpraca między naszymi narodami.

Z wyrazami szacunku i sympatii

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

Za: Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – prezydent.pl (27 marca 2017 )

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Czy będzie jeszcze Polska?

Czy grozi nam odbudowa Chazarii?

Ciekawe, że niewielu się nad tym zastanawia, ale to chyba, dlatego że jest to „twór” dawno zapomniany i wydaje się to zupełnie nierealne. Trzeba przypomnieć, że Izrael też nie był wiecznie w Palestynie. Powstał między innymi dzięki wyjątkowej pomocy III Rzeszy.

Dziwnie i interesująco splatają się losy tych dwóch narodów, Niemcy i Żydzi już od czasów Pruskich blisko ze sobą współpracowali. Jakoś nigdy to nie wychodziło Polsce na dobre.

Stary już Henry Kissinger wyraża swoje opinie dość stanowczo, bo nie ma się ani czego, ani kogo obawiać. Nie tak dawno, jedna z jego opinii wzbudziła dość duże oburzenie. Kissinger powiedział, że państwo Izrael nie przetrwa w tym rejonie świata dłużej niż 10 lat.

Nie przetrwa? To znaczy, przestanie istnieć?.

Tak i mówi to człowiek, którego Żydzi darzą najwyższym zaufaniem. Po tej wypowiedzi nie trzeba długo czekać na reakcję. Nie, kto inny tylko ukraiński król czekolady, również obywatel Izraela szybko i skutecznie inwestuje w Majdan. Przejmuje władze i dziś rządzi w tym kraju.

Można zapytać, co to ma wspólnego z Chazarią?

A jak się tak trochę zastanowić nad słowami Kissingera to uzmysłowimy sobie, że jeżeli to małe państwo w Palestynie przestanie istnieć, to gdzieś muszą podziać się jego mieszkańcy. To państwo posiada znacznie więcej niż tylko ludzi i to trzeba będzie gdzieś przemieścić. Nie sądzę, aby Ameryka oddała, któryś ze swoich stanów, ale Ukraina i Polska to wymarzone miejsca.

Czy to trudno byłoby zrobić?

Raczej nie, wszak w naszej historii byli ludzie głoszący różne idee i wystarczy je trochę odkurzyć, przyczepić metkę Marszałka i pod pozorem budowy Międzymorza można śmiało brać się do budowy nowego państwa. Wszak nazwa „polin” przyciąga wszystkich i chętnych nie braknie, aby tu zamieszkać. Mając nielimitowaną władzę, po obu stronach granicy, można stworzyć nową Chazarię w kilka lat.

Pozostaje niesmak po przeczytaniu tego, co tu piszę, brzmi to jak jakieś bluźnierstwo lub niesmaczny żart. To tylko, dlatego że nie chcemy dostrzec zagrożeń i tego, co dzieje się tuż obok nas. Naszą rzeczywistość kształtują głównie media, takie jak radio i telewizja. Ich brak ocalił Polskę od wynarodowienia w minionych wiekach, ich masowa obecność dzisiaj wróży nam zgubę i problemy. Kardynał Stefan Wyszyński powiedział: „Polacy będą mądrzy albo ich nie będzie”. To jest absolutna prawda, tylko dla przeciętnego człowieka bycie mądrym jest coraz trudniejsze

Niebezpieczne jutro.

Polacy przegrali wybory..

Przegrana Polskiego narodu odbyła się już w pierwszej turze wyborów. Przegraliśmy kolejny raz, bo nie potrafimy, jako naród wystawić ani wybrać swojego kandydata. Przegrywamy, bo znów stajemy przed wyborem „mniejszego zła”, które w naszym przypadku jest tylko przedłużeniem cierpienia narodu i agonii państwa Polskiego. Frekwencja wyborcza w pierwszej turze świadczy tylko o tym, że jako naród jesteśmy w głębokiej apatii. Nie ma już znaczenia, jaki był procent głosujących w drugiej turze. To czy ktoś zagłosował na któregoś z kandydatów czy pozostał w domu, w tym przypadku jest sprawą drugorzędną.

Chciałbym wierzyć, że wybór Dudy to naprawdę ratunek dla Polski. Ale wierzyć w to nie mogę.

Nie jestem tak wierzący w zapewnienia kandydata PiS jak na przykład Ojcowie z toruńskiej rozgłośni. Czy wynika to z mojego doświadczenia czy może z braku informacji o jakiś niepublicznych ustaleniach między „Prezesem” a „Ojcem dyrektorem” ciężko mi dziś powiedzieć.

Jedno jest dla mnie jasne, wybór mniejszego zła, jakim jest kandydat PiS jest utrwaleniem obecnego rozbiorowo-rozpadowego stanu państwa i w konsekwencji przegraną nas wszystkich.

Nikt inny tylko my sami będziemy winni, nadchodzącej klęsce naszego państwa.

Wszystko, co ważne

Wiem, że to absurdalne, co dzieje się obecnie. Nie mielibyśmy większości tych problemów, gdyby nie fakt wstąpienia (czy może raczej oddania nas) w struktury UE. Absurdem jest to, że ci, którym te problemy zawdzięczamy, będą nas teraz ratować.

Winni większości naszych problemów, mają plan pomocy dla naszego narodu i Polski. Czy ktokolwiek może uwierzyć, że jest to odpowiednie wyjście, aby im właśnie powierzyć to zadanie?

Raczej nie, tylko czy jest jakieś inne, jeśli naród nie chce zająć się polityką własnego kraju?

Albo się do października, jako naród obudzimy, albo nic się nie zmieni i będziemy dalej brać bierny udział w rozbiorze własnego państwa i likwidacji narodu Polskiego.1. Jak Rockefellerowie zmienili współczesną kobietę
(Warto przeczytać)
...  związanych z masonerią, komunizmem, Watykanem oraz zorganizowanymi grupami żydowskimi (Bnai Brith, ADL, AJC, Syjonizm). Najwyższym szczeblem w tej okultystycznej mieszańce są Illuminati. Współczesn ...
Utworzone: 26 wrzesień 2016
2. Krzysztof Baliński - I TY ZOSTANIESZ ANTYSEMITĄ
(Komentarz polityczny)
...  B'nai B'rith, w którym Andrzej Friedman zalecał dziennikarzom w Polsce, by lansowali opinię, iż państwa arabskie wykorzystują w walce z Izraelem „wzorce propagandy hitlerowskich Niemiec”. Metodę taką wi ...
Utworzone: 08 sierpień 2016
3. Zdelegalizować lożę B’nai B’rith Polin - Mirosław Kokoszkiewicz (Kokos26)
(Komentarz polityczny)
... Lech Kaczyński przywrócił działalnośc masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin , 13.11.2013 Za: http://www.polishclub.org/2015/08/12/miroslaw-kokoszkiewicz-kokos26-zdelegalizowac-loze-bnai-brith-polin/ ...
Utworzone: 13 sierpień 2015
4. Mason na Wawelu i Afery PiS cz.1i 2
(Warto przeczytać)
... ł on absolutnie żadnych. Wręcz przeciwnie – był wyjątkowym szkodnikiem polskich interesów.   Powyższy tekst pochodzi z artykułu "Odżydzić Wawel i oddać go Polakom”: B'nai  B’ ...
Utworzone: 30 lipiec 2015
5. Żydowskie Stowarzyszenie B'nai B'rith w Rzeczypospolitej Polskiej
(Warto przeczytać)
... B'nai B'rith w Rzeczypospolitej Polskiej (B'nai B'rith – Loża Polin) – międzynarodowa, żydowska, organizacja masońska, będąca filią międzynarodowych stowarzyszeń B'nai B'rith . B’nai B’rith po heb ...
Utworzone: 22 wrzesień 2014
6. „Masoneria to autostrada do piekła”……?
(Warto przeczytać)
... wersja wystąpienia pani Ewy Junczyk-Ziomeckiej znajduje się na stronie: www.bnaibrith.org B’nai B’rith będzie walczyło z antysemityzmem Radia Maryja, TV Trwam, Naszego Dziennika i pragnie przyczynićsię  ...
Utworzone: 01 kwiecień 2014
7. prof. Feliks Koneczny - Syjonizm a sprawa Polska
(Warto przeczytać)
...  w Nowym Yorku w 1843 roku organizacja „Bnai-Brith"[59], rozszerzona, za naszych dni aż do ... Krakowa. Obok tego (a może skutkiem tego) liczne loże dawniejsze zamieniły się na „mieszane", dopuszczając ...
Utworzone: 11 styczeń 2013
8. GRABARZE POLSKIEJ NADZIEI 1980-2005
(Warto przeczytać)
... Gusińskiego. To również właściciel takich pism i gazet jak: „Dziś", „Moskiewskij komsomolec", „Moskiewska prawda", „Litieraturnaja gazeta". Gusiński jest we władzach żydowskiej loży „Bnai-Brith". ...
Utworzone: 21 sierpień 2012
9. Jak Illuminati ponownie przejęli Rosję
(Warto przeczytać)
... ie. Byli na nim David Rockefeller (Rada Spraw Międzynarodowych), Henry Kissinger (B'nai-Brith), Giscard d'Estein i inni. Strona rosyjska była reprezentowana przez Gorbaczowa, Jakowlewa, Szewardnadze ( ...
Utworzone: 02 lipiec 2011
10. W odpowiedzi panu Aleksandrowi Ściosowi
(Komentarz polityczny)
... ja dla wznowienia działalności loży masońskiej Bnai Brith otwarcie deklarującej cele sprzeczne z polską Racją Stanu 5. Brak informacji o rzeczywistych kosztach przynależności do UE i zagrożeniach związan ...
Utworzone: 08 czerwiec 2011
11. Struktury ZŁA w działaniu
(Warto przeczytać)
...  tego świata, akceptowani przez Centralę? W Zakonie Iluminatów (Oświeconych) Gładkowski wymienia jeszcze dwie, niezwykle ważne loże: B'nai B'rith i Wielki Wschód. W 1843 r. w Nowym Jo ...
Utworzone: 19 luty 2011
12. Jacek Kalabiński: Tajemnice szwajcarskich kont
(Warto przeczytać)
... “Bronfman jest najpotężniejszym Żydem na świecie – mówi Abraham Foxman, prezes walczącej ze zniesławianiem żydów ligi Bnai Brith – Bronfman jest spełnieniem snów każdego Żyda … i snów każdego antysemity”. ...
Utworzone: 14 styczeń 2011
13. Prowokacja pod nazwą "wojna o krzyż" osiągnęła poziom amoku
(Naród)
... ści i miłośnikowi Chanuki, jarmułki, menory i Bnai Brith "godny" pomniczek przed pałacem prezydenckim? Uparta "obrona" krzyża, a raczej szantaż nim w celu wyłudzenia "godnego" pomniczka grozi nie ...
Utworzone: 08 sierpień 2010
14. Czytelnia - W Sercu Polska
(Czytelnia)
... ale też ich wykorzystywał Braterstwo Mroku – Kto rządzi światem. Dr Monteith Bnai B’rith i jej terrorystyczne zbrojne ramienię o nazwie Anti-Defamation League – ADL Bnai Brith i Masoneria 1938 Bolek ...
Utworzone: 22 lipiec 2010
15. Antykatolicka działalność Pawła VI – Jan Bodakowski
(Warto przeczytać)
... przyjmował on na audiencjach masonów (wielokrotnie deklarował swoją przyjaźń wobec masonów z żydowskiej masonerii Bnai Brith), podczas gdy katolikom wiernym tradycji audiencji odmawiał. W 1964 Paweł ...
Utworzone: 19 maj 2010
16. RPN: Chcemy prawyborów na prawicy
(Wiadomości)
... wraz z L. Kieresem ekshumacji w Jedwabnem, poparcie reaktywacji żydowskiej masońskiej loży Bnai Brith, wrogiej m.in. Radiu Maryja, odznaczenie 16 marca 2009 r. Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej ...
Utworzone: 08 kwiecień 2010
17. Czemu B'nai B'rith neguje rzeź Ormian?
(Warto przeczytać)
...  port Baku. Ten ważny port naftowy i strategiczny żydowska mafia spod znaku Bnai-Brith przekazuje we władanie żydobolszewików. Rozpoczyna się darmowa grabież złóż naftowych Baku przez korporację Rothschildów ...
Utworzone: 24 styczeń 2010
18. LICHWA - rak ludzkości - fragment najnowszej książki Henryka Pająka
(Warto przeczytać)
... Walki domowe i rewolucje do 1922 roku, w których kluczową rolę odgrywa żydomason, członek żydowskiej loży Bnai-Brith Józef Hieronim Retinger, “doradca” komunistycznych prezydentów Obregona i Callesa. 1934 ...
Utworzone: 03 czerwiec 2009