Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

"Apelujmy więc do nowo wybranego prezydenta i przyszłego rządu o zdelegalizowanie piątej kolumny, jaką jest ta żydowska organizacja (loża B’nai B’rith). Czy będzie stać was na odwagę, jaką mieli przedwojenni polscy politycy? Będziecie mieli wielką szanse naprawić swój własny błąd popełniony osiem lat temu."- Mirosław Kokoszkiewicz (kokos26)Niech żyje 16 grudnia! W Polsce zaczęła się rewolucja. Wydarzenia 16 grudnia to nie incydent, o którym za tydzień zapomnimy. To przełom, który wprowadza nas w fazę kryzysu politycznego, mogącego zakończyć się wyłącznie w jeden sposób: upadkiem Kaczyńskiego i przedterminowymi wyborami.

Powyższe słowa skierował do zwolenników KOD człowiek, który swego czasu pisał bez ogródek o Polsce:

Spróbuję spojrzeć na Polskę i jej religię oczami kogoś zupełnie bezstronnego – nie będącego Polakiem, nie będącego katolikiem, ale nie uprzedzonego, choć i nie szczególnie życzliwego – ani Polsce, ani katolicyzmowi.

Jan Hartman, bo  o nim mowa, w końcówce swego blogowego wpisu wyraża nadzieję, że rewolucjoniści na polskich ulicach nie pójdą do domu, a nadchodzące święta nie zagłuszą słusznego gniewu ludu, który nie pozwoli na dyktaturę.

Ta rewolucja nie pójdzie do domu! Nie zagłuszą jej świąteczne dzwoneczki i kolędy. Społeczeństwo się obudziło i nie pozwoli na dyktaturę. / Jan Hartman/Koniec Kaczyńskiego! Wybory!/

gorączka Hartmana

W ostatnim czasie K_omitet O_balania D_emokracji wsparło wielu funkcjonariuszy dawnego reżimu komunistycznego m.in.  syn podoficera Armii Czerwonej Włodzimierz Cimoszewicz, członek partii komunistycznej w PRL.

Za: http://www.bibula.com/?p=92295